Katalogowanie
Podstawą odnalezienia strony w Internecie bez znajomości jej adresu jest poprawna rejestracja w wyszukiwarkach i katalogach na słowa kluczowe. Poniżej przedstawiamy Państwu 5 pakietów rejestracji, które oferuje MediaSoft.

W jaki sposób są robione wpisy do katalogów?

Przed rejestracją strony uzgadniamy z klientem tytuł strony, jej opis oraz słowa kluczowe. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to również przygotowujemy bez dodatkowych opłat meta tagi, mapę strony i plik z dostępem dla robotów internetowych.
Wszystkie wpisy do katalogów i wyszukiwarek robimy ręcznie i jeśli trzeba, to są one moderowane przez naszych specjalistów. Rejestrację stron rozkładamy w czasie, gdyż dodanie więcej niż 5 wpisów do katalogów dziennie może spowodować spadek strony w Google.pl, gdyż duża ilość wpisów pojawiających się w katalogach będzie uznana przez Google jako spam.
Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że jeśli strona zostanie zgłoszona do katalogów i wyszukiwarek, to zostanie ona zarejestrowana i otrzymają Państwo od nas potwierdzenie w postaci linków do zamieszczonych wpisów.


Jaki jest PageRank katalogów i wyszukiwarek

Zawsze zaczynamy dodawanie do katalogów i wyszukiwarek z jak najwyższym PageRankiem. W przypadku gdy do danego katalogu lub wyszukiwarki jest już zgłoszona strona lub nie uda się dodać tam strony z przyczyn od nas niezależnych to dodajemy stronę do kolejnego katalogu lub wyszukiwarki.

Obecnie w naszej bazie znajdują się katalogi i wyszukiwarki z PageRankiem 10-0.

PageRank 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 0
Ilość
katalogów i
wyszukiwarek
2 7 10 8 8 9 23 57 41 50 2000


Pakiet I - rejestracja podstawowa 12

Rejestracja podstawowa zapewnia w prosty sposób możliwość pozyskania klientów z Internetu, którzy będą mogli odnaleźć Państwa stronę WWW w sieci Internet. Na podstawie przygotowanych wspólnie z klientem słów kluczowych i opisu rejestrujemy stronę w Google, Yahoo, Onet, Altavista, WP, WP katalog, NetSprint, Hoga katalog, Interia katalog. Dodatkowo zostaje również zgłoszona w Gooru, Szukacz i Onet katalog. Razem 12 katalogów i wyszukiwarek.

Po skończonej rejestracji otrzymają Państwo od nas potwierdzenie w postaci linków do poszczególnych katalogów i wyszukiwarek, w których zostanie zamieszczony wpis o stronie.

Usługa jest jednorazowa, ale zalecamy uaktualnianie wpisów raz na 12-24 miesiące.
Czas realizacji około 14 dni. Cena 250 zł netto/jednorazowo.

Pakiet II - rejestracja rozszerzona 30

Rejestracja rozszerzona obejmuje rejestrację podstawową (Google, Yahoo, Onet, Altavista, WP, WP katalog, NetSprint, Hoga katalog, Interia katalog, Gooru, Szukacz, Onet katalog) + 18 innych katalogów i wyszukiwarek z wysokim PageRankiem. Razem 30 katalogów i wyszukiwarek.

Rejestracja rozszerzona zapewnia większą ilość odwiedzin strony jak również lepszą pozycję strony w wyszukiwarkach m.in. w Google.pl. Potencjalni klienci będą mogli trafić na Państwa stronę z większej ilości katalogów i wyszukiwarek, a co wiąże się z tym łatwiej ją odnaleźć w Internecie. Po skończonej rejestracji otrzymają Państwo od nas potwierdzenie w postaci linków do poszczególnych katalogów i wyszukiwarek, w których zostanie zamieszczony wpis o stronie.

Usługa jest jednorazowa, ale zalecamy uaktualnianie wpisów raz na 12-24 miesiące.
Czas realizacji około 14-21 dni. Cena 350 zł netto/jednorazowo.

Pakiet III - rejestracja zaawansowana 100

Rejestracja w 100 katalogach i wyszukiwarkach (polskich i światowych) o PageRanku PR 10-1 umożliwi odnalezienie Państwa strony w 100 nowych miejscach często odwiedzanych przez wielu użytkowników Internetu, co znacząco wpływa na zwiększenie odwiedzin strony. Dodatkowo wpisy w 100 katalogach i wyszukiwarkach pomagają podnieść PageRank rejestrowanej strony.
Zwiększenie PageRanku jak również zamieszczenie odnośników do strony na 100 stronach o wysokim PR (100 katalogów i wyszukiwarek) ma wpływ na lepsze pozycjonowanie rejestrowanej strony w Google.pl, czyli łatwiejsze pozyskanie klientów przez Internet. Każdy wpis jest robiony ręcznie przez naszego pracownika, a nie za pomocą programów automatycznych, co pozwala uniknąć sytuacji, że wpis będzie nieprawidłowy, urwany lub zamieszczony w niewłaściwej kategorii. Po skończonej rejestracji otrzymają Państwo od nas potwierdzenie w postaci linków do poszczególnych katalogów i wyszukiwarek, w których zostanie zamieszczony wpis o stronie.

Usługa jest jednorazowa, ale zalecamy uaktualnianie wpisów raz na 12-24 miesiące. Rejestracja trwa od 4 do 8 tygodni, natomiast cały proces wraz z potwierdzeniem otrzymanym z katalogów i wyszukiwarek trwa około 8-10 tygodni. Cena 650 zł netto/jednorazowo.

Główne zalety rejestracji strony

  • Starannie wyselekcjonowane katalogi i wyszukiwarki (polskie i światowe) o jak najwyższym PageRanku.
  • Krótki czas realizacji. Około 2-8 tygodni w zależności od pakietu.
  • Możliwość zwiększenia odwiedzin strony nawet do kilkaset procent.
  • Możliwość podniesienia PageRanku rejestrowanej strony.
  • Możliwość lepszej pozycji strony w Google (Google indeksując katalogi odnajduje wpis o stronie i przez to lepiej pozycjonuje stronę).
  • Potwierdzenie po rejestracji w postaci listy nazw katalogów i wyszukiwarek wraz z linkami umożliwiającymi sprawdzenie wykonanej przez nas pracy.

Pakiet IV - rejestracja comiesięczna 20

Katalogowanie comiesięczne - jest to systematyczna rejestracja strony każdego miesiąca przez naszego specjalistę w 20 katalogach polskich z PageRankiem PR 3-0. Katalogowanie comiesięczne pozwoli odnaleźć stronę w coraz większej ilości katalogów. Utrwala w Internecie markę firmy i powoduje dalszy wzrost odwiedzin strony internetowej. Większa ilość wpisów w Internecie ma również duży wpływ na coraz lepszą pozycję strony w Google.pl oraz na podwyższenie PageRanku rejestrowanej strony.

Każdego miesiąca otrzymają od nas Państwo raport z linkami potwierdzającymi dodanie wpisów o Państwa stronie do 20 katalogów. Cena 60 zł netto/miesięcznie.Pakiet V - rejestracja w katalogach i wyszukiwarkach ukraińskich oraz rosyjskich

Jako nieliczni oferujemy profesjonalną rejestracje stron internetowych w Rosji i na Ukrainie. Usługa jest realizowana przy współpracy z naszą ukraińską firmą partnerską. Dlatego mogą być Państwo spokojni co do jakości usługi (poprawne tłumaczenia, właściwe kategorie, itp.). W pakiecie mamy 80 katalogów i wyszukiwarek. Dodatkowo zgłoszenie wysyłane jest do kilkuset katalogów. Po zakończonej rejestracji przesyłamy potwierdzenie w postaci 80 linków do stron na których zostanie zamieszczony wpis o stronie.


Usługa jest głównie skierowana dla firm pragnących rozreklamować swoje produkty i usługi na wschodzie. Czas realizacji około 4-6 tygodni. Cena 600 zł netto.


Przykłady wzrostu odwiedzalności stron po rejestracji przez MediaSoft

Kolor czerwony oznacza przyrost odwiedzin od czasu rozpoczęcia współpracy z nami.

Hurtownia warzyw i owoców (Warszawa)


Firma zajmująca się dystrybucją sprzętu medycznego (Warszawa)


Sklep internetowy oferujący sprzęt sportowy i turystyczny (Opole)


Restauracja i organizacja przyjęć (Warszawa)


Importer akcesoriów wystroju wnętrz (Nysa)


Wynajem kwater i pokoi gościnnych (Zakopane)


Producent mebli tapicerowanych (Nysa)


Pub Irlandzki (Warszawa)


Parking samochodowy (Okęcie-Raszyn)


Sprzedaż i montaż stolarki okiennej oraz drzwiowej (Łomianki)


Parking samochodowy (Okęcie-Warszawa)


Ośrodek Szkolenia Kierowców (Warszawa)


Importer kosmetyków samochodowych (Warszawa)


Renowacja lakierów samochodowych (Warszawa)Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają pytania to prosimy o kontakt:
e-mail: pokaż adres e-mail
tel.: 77 433 1615
tel./fax: 77 448 3881
tel. kom.: 501 442 493
Zaufali nam   Promocje   Aktualności MediaSoft
   


Skorzystaj z naszych usług
i dołącz do grona
zadowolonych klientów!

   
01.08.2014 Zapraszam do skorzystania z promocji na linki sponsorowane AdWords w Google. Każda nowa kapania prowadzona przez MediaSoft zostanie doładowana kwotą 250 zł. Zapraszamy do skorzystania z promocji. czytaj więcej....

02.10.2013 Potwierdzeniem rzetelności, wiarygodności oraz uczciwości MediaSoft może być fakt, iż otrzymaliśmy kolejny certyfikat. Zobacz Certyfikat.

16.09.2013 W dniu 14.09.201r. można było spotkać nas na stadionie miejskim w Nysie, gdzie odbył się koncert Thomasa Andersa & Modern Talking Band. Naszą firmę reprezentowały hostesy, które rozdały kilka tysięcy ulotek osobom zainteresowanym naszymi usługami. czytaj więcej....

19.04.2013 Nazwa i logo MediaSoft zostały zastrzeżone. Otrzymaliśmy z Urzędu Patentowego świadectwo ochronne nazwy i logo MediaSoft. Teraz wyłącznie nasza firma może używać nazwy MediaSoft świadcząc usługi tworzenia stron, sklepów oraz aplikacji internetowych, a także pozycjonowania, hostingu i rejestracji domen. czytaj więcej...

02.04.2013 Specjalna oferta dla AUTOKOMISÓW - możliwość połączenia oferty na stronie internetowej z platformami AUTO-MARKET i AUTO PANEL. czytaj więcej...

Najnowsze realizacje MediaSoft
OCR - Renowacja zabytkowych samochodów. Technologia: PHP, CSS, XAJAX, JavaScript, Slider, CMS.
 
           
Home
MediaSoft
Opinie o nas
Kontakt
Logowanie
Aktualności
Polityka
prywatności
Strony WWW
Portfolio stron WWW
Portfolio animacji Flash
Sklepy internetowe
Szablony Allegro i Ebay
Opieka nad stronami
Panele MediaCMS

Hosting
Serwery wirtualne

Domeny
Rejestracja domen

Pozycjonowanie stron
Rejestracja stron w katalogach
Podnoszenie PageRank
Linki sponsorowane
WebMonitoring
MediaSoft
ul. Mariacka 37 lok. 7
48-304 Nysa

tel. +48 77 433 16 15
tel./fax +48 77 448 38 81
kom. +48 501 442 493
kom. +48 518 386 546
           

Copyright © 2003-2014 MediaSoft