Opieka nad stronami, panele MediaCMS
Oferujemy Państwu opiekę nad stroną internetową polegającą na wprowadzaniu na życzenie aktualizacji. Natomiast dla osób pragnących niezależności polecamy panele MediaCMS do samodzielnego zarządzania zawartością strony.

Aktualizacje i opieka nad stronami WWW

Jeśli posiadają Państwo swoją stronę internetową i nie mają czasu lub możliwości do wprowadzania aktualizacji bądź nie posiadają Państwo osoby/firmy, która opiekowałaby się stroną, to mogą Państwo zlecić nam tą usługę. Strony internetowe, które są na bieżąco aktualizowane z zasady są lepiej postrzegane przez odbiorców, a wyszukiwarki częściej odwiedzają strony na których zachodzą zmiany, co ma istotny wpływ na pozycjonowanie się strony.
Opieka przez nas nad stronami obejmuje: wprowadzanie i edycję materiałów (treści, zdjęć, elementów graficznych, załączników, itp.), dodawanie nowych podstron i modyfikowanie istniejących.

Jeżeli zmiany na stronie są sporadyczne lub nieregularne, proponowaną przez nas formą współpracy są zlecenia indywidualne. Po otrzymaniu takiego zlecenia, dokonujemy wstępnej wyceny oraz podajemy przybliżony czas potrzebny na realizację zlecenia.
W przypadku potrzeby wprowadzania częstych i regularnych zmian na stronach internetowych proponujemy umowę na stałą obsługę. Zlecenia stałe są realizowane przez nas priorytetowo. Również dla takich zleceń stosujemy upusty cenowe.


System zarządzania zawartością strony MediaCMS

Panele MediaCMS to nowoczesne rozwiązania dla osób, które posiadają stronę internetową i chcieliby samodzielnie dokonywać aktualizacji treści, zdjęć, załączników, newsów oraz innych elementów strony. Oferowane przez nas autorskie panele MediaCMS można podłączyć praktycznie do każdej poprawnie wykonanej strony WWW. Panele są modyfikowane przez nas tak, aby optymalnie pasowały do każdej strony i były przystosowane do indywidualnych potrzeb konkretnego użytkownika. W panelu administracyjnym znajdują się tylko te funkcjonalności, które potrzebuje użytkownik, przez co jego obsługa jest łatwa i intuicyjna. Dzięki temu będą mogli Państwo samodzielnie w wygodnym dla siebie czasie i miejscu na świecie wprowadzać aktualizacje na swojej witrynie internetowej, a co najważniejsze nie płacąc za nie.
Po podłączeniu panela MediaCMS do strony przeprowadzamy szkolenie z jego obsługi dla 1-2 osób.

Cennik

Koszty aktualizacji są uzależnione od ilości czasu, który należy poświęcić na edycję strony. Ceny aktualizacji zaczynają się już od 20 zł netto. W przypadku paneli MediaCMS koszt podłączenia panela jest uzależniony od ilości podstron oraz czy panel musi zostać najpierw rozbudowany o dodatkowe funkcje na życzenie klienta. Koszt podłączenia panela w wersji podstawowej do 10 podstron wynosi 600 zł netto. Koszt nie obejmuje ponownego uzupełniania strony oraz ewentualnych przeróbek strony, jeśli strona byłaby wykonana w sposób uniemożliwiający szybkie i poprawne podłączenie panela.

Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają pytania to prosimy o kontakt:
e-mail: pokaż adres e-mail
tel.: 77 433 1615
tel./fax: 77 448 3881
tel. kom.: 501 442 493Zaufali nam   Promocje   Aktualności MediaSoft
   


Skorzystaj z naszych usług
i dołącz do grona
zadowolonych klientów!

   
01.08.2014 Zapraszam do skorzystania z promocji na linki sponsorowane AdWords w Google. Każda nowa kapania prowadzona przez MediaSoft zostanie doładowana kwotą 250 zł. Zapraszamy do skorzystania z promocji. czytaj więcej....

02.10.2013 Potwierdzeniem rzetelności, wiarygodności oraz uczciwości MediaSoft może być fakt, iż otrzymaliśmy kolejny certyfikat. Zobacz Certyfikat.

16.09.2013 W dniu 14.09.201r. można było spotkać nas na stadionie miejskim w Nysie, gdzie odbył się koncert Thomasa Andersa & Modern Talking Band. Naszą firmę reprezentowały hostesy, które rozdały kilka tysięcy ulotek osobom zainteresowanym naszymi usługami. czytaj więcej....

19.04.2013 Nazwa i logo MediaSoft zostały zastrzeżone. Otrzymaliśmy z Urzędu Patentowego świadectwo ochronne nazwy i logo MediaSoft. Teraz wyłącznie nasza firma może używać nazwy MediaSoft świadcząc usługi tworzenia stron, sklepów oraz aplikacji internetowych, a także pozycjonowania, hostingu i rejestracji domen. czytaj więcej...

02.04.2013 Specjalna oferta dla AUTOKOMISÓW - możliwość połączenia oferty na stronie internetowej z platformami AUTO-MARKET i AUTO PANEL. czytaj więcej...

Najnowsze realizacje MediaSoft
OCR - Renowacja zabytkowych samochodów. Technologia: PHP, CSS, XAJAX, JavaScript, Slider, CMS.
 
           
Home
MediaSoft
Opinie o nas
Kontakt
Logowanie
Aktualności
Polityka
prywatności
Strony WWW
Portfolio stron WWW
Portfolio animacji Flash
Sklepy internetowe
Szablony Allegro i Ebay
Opieka nad stronami
Panele MediaCMS

Hosting
Serwery wirtualne

Domeny
Rejestracja domen

Pozycjonowanie stron
Rejestracja stron w katalogach
Podnoszenie PageRank
Linki sponsorowane
WebMonitoring
MediaSoft
ul. Mariacka 37 lok. 7
48-304 Nysa

tel. +48 77 433 16 15
tel./fax +48 77 448 38 81
kom. +48 501 442 493
kom. +48 518 386 546
           

Copyright © 2003-2014 MediaSoft