Linki sponsorowane AdWords w Google
Jeśli strona internetowa ma być lepiej pozycjonowana, oferta lepiej zauważalna, a link do Państwa strony ma znaleźć się nad linkami stron konkurencji w wynikach wyszukiwania w Google.pl, to MediaSoft oferuje założenie i obsługę linku sponsorowanego.

Co to jest link sponsorowany?

Jest to reklama AdWords w wyszukiwarce Google wyeksponowana na samej górze wyników wyszukiwania (pozycja 1-3) lub z prawej strony wyników wyszukiwania w taki sposób, aby nie pomylić jej z niekomercyjnymi wynikami wyszukiwania. Linki sponsorowane składają się z nagłówka, tekstu reklamy oraz linku przekierowywującego do reklamowanej strony WWW.

Zalety linków sponsorowanych AdWords w Google obsługiwanych przez MediaSoft:

 • Otrzymanie 250 zł GRATIS na start każdej kampanii.
 • Bezpośrednie wsparcie przez Google Polska przez cały okres działania kampanii.
 • Możliwość wyświetlania linku nawet na pierwszej pozycji od góry na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.
 • Przygotowanie najbardziej trafnych słów kluczowych oraz treści reklam przez specjalistów AdWords.
 • Szczegółowy podział kampanii umożliwiajacy zmaksymalizowanie trafności, ilości odzwiedzin strony i oszczędności przeznacznych środków.
 • Wyświetlanie się linku w dni tygodnia i godziny ustalone przez klienta.
 • Wyświetlanie się linku na wybranym przez klienta obszarze np. woj. mazowieckie, cała Polska, Niemcy i Francja, 30 km w obrębie firmy, itp.
 • Możliwość wyboru wyświetlania się linku tylko w Google lub w Google i sieci partnerskiej (strony z wyszukiwarką Google i reklamami AdSense).
 • Możliwość wyboru wyświetlania się linku tylko na komputerach stacjonarnych i przenośnych lub również na urządzeniach mobilnych np. iPhone.
 • Co tydzień pełny raport z działania kampanii Adwords przesyłany e-mailem do klienta.
 • Szczegółowa obsługa kampanii 7 dni w tyogdniu.
 • Możliwość zmiany przez klienta słów kluczowych.
 • Każde słowo ma osobno ustalaną cenę.
 • Dowolna miesięczna kwota przeznaczona przez klienta na kampanię AdWords.
 • Możliwość zawieszenia działania linku w dowolnym czasie.
 • Stałe doradztwo specjalistów Adwords.
 • Start linku do 24h w dni robocze.

Promocja

Każda kampania Adwords obsługiwana przez nas zostanie doładowana kwotą 250 zł. Przeznaczając np. 300 zł netto do wykorzystania będzie aż 550 zł. Zapraszamy do skorzystania z promocji.

Opłaty

Opłata pobierana jest przez Google w momencie kliknięcia w link sponsorowany przez osobę korzystającą z wyszukiwarki. Otwarcie reklamowanej strony WWW powoduje pobranie opłaty. Wysokość opłat uzależniona jest od rodzaju słowa kluczowego oraz pozycji linku 1-3 u góry lub dalsze pozycje z prawej strony. Przeznaczając np. 300 zł netto miesięcznie dzielimy ta kwotę na 30 dni. Wówczas dziennie przeznaczone jest 10 zł netto. Link będzie wyświetlać się do momentu wyczerpania w danym dniu tej kwoty po czym wyłączy się, aby ponownie zacząć działać na następny dzień znów z limitem 10 zł netto itd. Blokada zliczania kliknięć z 1 adresu IP gwarantuje, że środki nie zostaną wyklikane np. przez konkurencyjne firmy. Czas uruchomienia linku do 24 h po otrzymaniu wpłaty (dni robocze), którą przesyłamy do Google. Koszt obsługi przez MediaSoft uzalezniony jest od stopnia rozbudowania kampanii.

Korzystając z usług MediaSoft, link do Państwa strony może być nawet na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania w Google zaledwie po 24h.

Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają pytania to prosimy o kontakt:
e-mail: pokaż adres e-mail
tel.: 77 433 1615
tel./fax: 77 448 3881
tel. kom.: 501 442 493
Zaufali nam   Promocje   Aktualności MediaSoft
   

Skorzystaj z naszych usług
i dołącz do grona
zadowolonych klientów!

Zapraszamy do zapoznania się
z naszymi realizacjami
dostepnymi TUTAJ.
  Promocja  
Nasz zespół doświadczonych programistów tworzy aplikacje na systemy Android i iOS. Jeśli masz pomysł na aplikację dla swojej firmy to zadzwoń i umów się z nami na spotkanie albo na telefoniczną konsultację i wycenę. czytaj więcej....

Promocja na sprzęt komputerowy. Teraz wszystkie oferowane przez nas komputery w rewelacyjnych cenach nawet o 20% taniej. Promocja trwa do 30.06.2020 r.

Nowość w naszej ofercie usług. Oferujemy instalację sieci komputerowych oraz integrację i konfigurację systemów Windows. Szczegółową ofertę możesz uzyskać dzwoniąc do nas pod numer 77 433 16 15. czytaj więcej....

Monitoring - montaż kamer, konfiguracja monitoringu i rejestratorów. Szczegółową ofertę możesz uzyskać dzwoniąc do nas pod numer 77 433 16 15. czytaj więcej...

Realizujemy zamówienia z dofinansowań UE, PFRON na oferowane przez nas usługi oraz produkty. Dla placówek oświatowych zgodnie z ustawą istnieje możliwość wystawienie faktur VAT 0% na zakupiony sprzęt komputerowy. czytaj więcej...

Najnowsze realizacje MediaSoft
SMARTOOOLS Sklep Internetowy - gadĹźety reklamowe dla firm. Technologia: PHP, CSS, Technologia: XAJAX, JavaScript, CMS.
 
           
Home
MediaSoft
Opinie o nas
Kontakt
Logowanie
Polityka
prywatności
Strony WWW
Portfolio stron WWW
Portfolio animacji Flash
Sklepy internetowe
Szablony Allegro i Ebay
Opieka nad stronami
Panele MediaCMS

Hosting
Serwery wirtualne

Domeny
Rejestracja domen

Pozycjonowanie stron
Rejestracja stron w katalogach
Podnoszenie PageRank
Linki sponsorowane
WebMonitoring
MediaSoft
ul. Mariacka 37 lok. 7
48-304 Nysa

tel. +48 77 433 16 15
tel./fax +48 77 448 38 81
kom. +48 501 442 493
kom. +48 518 386 546
           

Copyright © 2003-2020 MediaSoft