Hosting - Serwery wirtualne

MediaSoft oferuje Państwu profesjonalne serwery wirtualne - hosting już od około 9,92 zł netto/miesięcznie. Jeśli korzystają Państwo z dużych drogich serwerów wirtualnych w innych firmach i nie chcą Państwo płacić rachunków za zbędną powierzchnią, która nie jest wykorzystywana, to zapraszamy do skorzystania w MediaSoft z oferty tanich serwerów wirtualnych dla małych i średnich firm.

Serwery wirtualne serii Basic, Advanced i Advanced+ Professional i Professional+ to najdogodniejsze rozwiązania dla małych i średnich firm. Zapewniają stabilność pracy, szybkość działania oraz bezpieczeństwo serwisów internetowych, poczty e-mail i baz danych. Zaprojektowane są specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw zapewniają efektywne działanie w sieci Internet, a lokalizacja serwerów w Polsce zapewnia ich bardzo szybkie działanie.
Rodzaje serwerów

W ofercie MediaSoft jest 6 rodzajów serwerów wirtualnych róniacych się powierzchnią:

 • Serwery wirtualne Basic 1GB
 • Serwery wirtualne Basic+ 2GB
 • Serwery wirtualne Advanced 3GB
 • Serwery wirtualne Advanced+ 5GB
 • Serwery wirtualne Professional 10 GB
 • Serwery dedykowane Professional+ do 200GB

Cennik

Przenosząc do nas stronę internetową i konta e-mail otrzymają Państwo bezpłatnie serwer wirtualny na okres 6 miesięcy. Dodatkowo GRATIS przeniesiemy stronę z Państwa obecnego serwera wirtualnego na serwer wirtualny utrzymywany u nas.

Istnieje także możliwość udostępnienia przez nas serwera wirtualnego również bez żadnych zobowiązań na okres testowy wynoszący 14 dni.

Rodzaje serwerów wirtualnych Promocja 6 miesięcy (przy przeniesieniu usług do naszej firmy). Cena po promocji
1 GB Basic 0 zł / 6 miesięcy 169 zł netto / rok
2 GB Basic+ 0 zł / 6 miesięcy 199 zł netto / rok
3 GB Advanced 0 zł / 6 miesięcy 229 zł netto / rok
5 GB Advanced+ 0 zł / 6 miesięcy 289 zł netto / rok
10 GB Professional 0 zł / 6 miesięcy 430 zł netto / rok
Serwery dedykowane Professional+ Cena ustalana indywidualnie / rok
Aktywacja wyłączonego serwera z powodu nieterminowej wpłaty 80 zł netto


Najważniejsze funkcje

Za pomoca panela DirectAdmin Użytkownik może samodzielnie w dowolnej chwili przy pomocy sieci Internet zarządzać swoim Serwerem Wirtualnym.

Poniżej znajduje się wykazł najważniejszych funkcji:
 • Zarzadzanie domenami/subdomenami
 • Zarzadzanie kontami FTP
 • możliwość przyznania uprawnien do wybranego folderu dla kont FTP
 • Zarzadzanie strefą DNS
 • Pelna kontrola nad serwerem DNS
 • Zarzadzanie zadaniami cron
 • Zarzadzanie plikami
 • Zarzadzanie bazami mysql
 • Katalogi chronione hasłami
 • Menedżer plików
 • Kopia bezpieczenstwa (backup danych)
 • Instalator skryptów: ownCloud, Magento, LimeSurvey, Joomla, Piwigo, Drupal, phpBB, MediaWiki, phpFreeChat, phpMyChat, Dada Mail, phpList, Site Recommender, FluxBB, MyBB, Simple Machines Forum, Vanilla Forums, XMB Forum, Booked, ExcCalendar, WebCalendar, Gbook, Elgg, Oxwall, Pligg, DokuWiki, PmWiki, WikkaWiki
 • Statystyki serwera
 • Zarzadzanie kontami użytkowników
 • Filtr antyspamowy
 • Moduł instalacji certyfikatów SSL
 • Autoresponder
 • Usługa catch-all
 • Przekierowania poczty (aliasy)
 • Wiadomosci urlopowe
 • Listy dyskusyjne
 • Filtry poczty
 • Webmail: Roundcube
 • Rekordy MX
 • Konfiguracje PHP
Specyfikacja usług Hostingu

Powierzchnia dyskowa
Serwery wirtualne posiadaja powierzchnie od 1GB do 200GB w zależności od rodzaju serwera. Wykaz rodzajów serwerów wirtuanych znajduje się w pkt IV niniejszej Specyfikacji.

Transfer serwera wirtualnego
Jest to calkowita ilosc danych jaka mozna przeslac od użytkowników do serwera wirtualnego i z serwera wirtualnego do użytkowników. W ramach serwerów oferowany jest limit 5000 GB danych w czasie trwania okresu abonamentowego.

Dowolny podzial powierzchni serwera wirtualnego
Serwery wirtualne posiadaja powierzchnie od 1GB do 200GB w zaleśności od rodzaju serwera. Wykaz rodzajów serwerów wirtuanych znajduje się w pkt IV niniejszej Specyfikacji.

Nielimitowana liczba domen wskazujacych na katalogi
Na serwerach wirtualnych można utrzymywać nielimitowaną liczbę domen wskazujacych na katalogi zamieszczone na tym serwerze. Kazdą z domen można przekierować na wybrany katalog, w którym będzie znajdować się osobna strona WWW. Natomiast konta poczty e-mail założone na serwerze będą funkcjonować dla głównej domeny serwera.

Nielimitowana liczba kont e-mail
Na serwerach wirtualnych można założyć nielimitowaną liczbę niezależnych kont e-mail. Dostep do każdego konta odbywa się poprzez przeglądarkę internetowa za pomocą klienta poczty Roundcube. Oprogramowanie to umożliwia użytkownikowi na samodzielne zarządzanie swoim kontem pocztowym.

Nielimitowana liczba aliasów pocztowych
Alias pocztowy jest to alternatywny adres konta e-mail. Ilość aliasów, ktreść można utworzyć na serwerach wirtualnych jest nieograniczona. Za pomoca aliasu pocztowego można posiadać kilka adresów kont e-mail wskazujacych fizycznie na jedno konto e-mail. Np. stworzenie aliasu biuro@twojadomena.pl wskazujacego na konto kontakt@twojadomena.pl spowoduje, ze każdy e-mail wyslany na adres biuro@twojadomena.pl będzie docierać na konto kontakt@twojadomena.pl.

Nielimitowana liczba baz danych
Kazdy serwer wirtualny pozwala na założenie nielimitowanej liczby baz danych MySQL w ramach samodzielnie przydzielonej przez Użytkownika powierzchni w panelu DirectAdmin do zarzadzania serwerem

Filtr antyspamowy
Zastosowany na serwerach wirtualnych filtr pozwala chronić skrzynki pocztowe przed wirusami mogacymi znajdować się w otrzymywanych wiadomosciach e-mail oraz przed niechcianą pocztę. Użytkownik może samodzielnie ustalić czułość filtru w panelu serwera DirectAdmin oraz samodzielnie zablokowac niechciana pocztę wysłaną z konkretnych adresów lub domen.

Zabezpieczenie antyspamowe
Globalny filtr antyspamowy umożliwia zapobieganie otrzymywaniu niechcianych wiadomości e-mail tzw. spamów. Filtr ten zapobiega dostarczaniu poczty z adresów i serwerów pocztowych, ktreść figuruja na globalnej liście adresów rozpoznanych jako wysylajace spamy. Lista adresów jest aktualizowana 24h/7 dni w tygodniu.

DirectAdmin
Panel do obslugi serwera wirtualnego DirectAdmin pozwala na w pelni samodzielną administrację serwerem. Zostal on zaprojektowany specjalnie z myślą o indywidualnych użytkownikach korzystających z hostingu, którzy chcieliby samodzielnie zarzadzać swoim serwerem. Za jego pomocą można samodzielnie zarzadzać powierzchnią serwera, kontami e-mail, aliasami pocztowymi, filtrem antyspamowym, bazami danych, domenami, przegladać statystyki transferu danych i odwiedzin strony.

Harmonogram zadan
Harmonogram zadan CRON to usługa pozwalająca na uruchamianie w określonych stalych odstępach czasu krótkich skryptów wykonujacych zaprogramowane czynności na serwerze.

Bezpieczne SSL na pocztę i WWW
SSL (Secure Socket Layer) to bezpieczna transmisja zaszyfrowanego strumienia danych, która umożliwia bezpiecznie wysyłać i odbierac pocztę e-mail oraz bezpiecznie komunikować się za pomocą przegladarki internetowej ze strona WWW. Dostęp do instalacji certyfikatów SSL odbywa się przez panel DirectAdmin.

Autoryzacja SMTP
Jest to autoryzacja użytkownika przez serwer poczty wychodzacej SMTP (Simple Mail Transfer Protocol) i polega na weryfikacji przez serwer loginu i hasła użytkownika w czasie próby wysłania wiadomości. Zabezpieczenie to uniemożliwia wysłanie wiadomości z konta e-mail przez nieuprawnioną do tego osobę podajacą adres e-mail Użytkownika jako zwrotny. Przeciwdziala to wykorzystaniu adresu konta e-mail np. do wysylania spamu.

Statystyki WWW i FTP
Serwer wirtualny posiada wbudowane statystyki WWW, prezentujące szczegółowo informacje o odwiedzalności strony WWW i przesłanych danych FTP.

Catch-all dla poczty
Funkcja serwera catch-all pozwala dostarczyć wiadomość wysłaną na dowolny adres e-mail w domenie serwera wirtualnego (nawet na nie istniejacy adres) na wskazany adres e-mail.

Autoresponder
Jest to automatyczna wiadomość zwrotną, którą wysyła serwer w odpowiedzi na każdąwiadomość e-mail przychodzacą na konto. Częstotliwość i treść autorespondera można samodzielnie ustawić w panelu DirectAdmin.

Konto FTP
Dostęp do plików zamieszczonych na serwerze wirtualnym odbywa się za pomocą klienta FTP (File Transfer Protocol - programu do przesyłania plików na serwer). Umożliwia to między innymi wgranie plików strony WWW na serwer.

Dostęp przez FTP
Przy pomocy dostępu do konta FTP (File Transfer Protocol) można samodzielnie w stosownym dla Użytkownika czasie zamieścić na serwerze wirtualnym strony WWW, dokonywać ich aktualizacji oraz zarzadzać znajdujacymi się tam plikami, a także pobierać kopię zapasową (backup) danych.

Dostep do PHP
Na serwerach wirtualnych uruchomiony jest interpreter jezyka PHP w aktualnie najnowszej wersji wraz z dostępem do wcześniejszych wersji począwszy od wersji 5.2. Wersja PHP jest aktualizowana zawsze w niedługim czasie po pojawieniu się nowej wersji interpretera.

Mechanizm skryptowy SSI
Ssię (Server Side Includes) jest to mechanizm skryptowy służący do generowania stron WWW w sposób dynamiczny. Przede wszystkim używany jest do doręczania zdefiniowanych plików do dokumentu wynikowego. Domyslnie pliki generowane przez Ssię posiadaja rozszerzenie .shtml.

Primary i secondary DNS
Dzięki serwerom DNS (Domain Name System, system nazw domenowych) każda strona WWW zamieszczona na serwerach MediaSoft jest widoczna na całym świecie. W celu zapewnienia bezawaryjnego działania, udostępnione są dwa niezależne serwery DNS.

Kopia bezpieczenstwa danych
Dane zamieszczone na serwerach wirtualnych MediaSoft posiadają zabezpieczenie na wypadek utraty ich w postaci dodatkowych kopii. Aktualizacja kopii danych (backup) odbywa się 1 raz na 24 godziny (przeważnie w nocy). Dlatego zawsze dostępna jest kopia danych z ostatnich 3 dni.

Regulamin
Regulamin świadczenia usług hostingu z dnia 04.07.2019 r. - REGULAMIN
Kontakt
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają pytania to prosimy o kontakt:
e-mail: pokaż adres e-mail
tel.: 77 433 1615
tel./fax: 77 448 3881
tel. kom.: 501 442 493
Zaufali nam   Promocje   Aktualności MediaSoft
   

Skorzystaj z naszych usług
i dołącz do grona
zadowolonych klientów!

Zapraszamy do zapoznania się
z naszymi realizacjami
dostepnymi TUTAJ.
  Promocja  
Nasz zespół doświadczonych programistów tworzy aplikacje na systemy Android i iOS. Jeśli masz pomysł na aplikację dla swojej firmy to zadzwoń i umów się z nami na spotkanie albo na telefoniczną konsultację i wycenę. czytaj więcej....

Promocja na sprzęt komputerowy. Teraz wszystkie oferowane przez nas komputery w rewelacyjnych cenach nawet o 20% taniej. Promocja trwa do 30.06.2020 r.

Nowość w naszej ofercie usług. Oferujemy instalację sieci komputerowych oraz integrację i konfigurację systemów Windows. Szczegółową ofertę możesz uzyskać dzwoniąc do nas pod numer 77 433 16 15. czytaj więcej....

Monitoring - montaż kamer, konfiguracja monitoringu i rejestratorów. Szczegółową ofertę możesz uzyskać dzwoniąc do nas pod numer 77 433 16 15. czytaj więcej...

Realizujemy zamówienia z dofinansowań UE, PFRON na oferowane przez nas usługi oraz produkty. Dla placówek oświatowych zgodnie z ustawą istnieje możliwość wystawienie faktur VAT 0% na zakupiony sprzęt komputerowy. czytaj więcej...

Najnowsze realizacje MediaSoft
SMARTOOOLS Sklep Internetowy - gadĹźety reklamowe dla firm. Technologia: PHP, CSS, Technologia: XAJAX, JavaScript, CMS.
 
           
Home
MediaSoft
Opinie o nas
Kontakt
Logowanie
Polityka
prywatności
Strony WWW
Portfolio stron WWW
Portfolio animacji Flash
Sklepy internetowe
Szablony Allegro i Ebay
Opieka nad stronami
Panele MediaCMS

Hosting
Serwery wirtualne

Domeny
Rejestracja domen

Pozycjonowanie stron
Rejestracja stron w katalogach
Podnoszenie PageRank
Linki sponsorowane
WebMonitoring
MediaSoft
ul. Mariacka 37 lok. 7
48-304 Nysa

tel. +48 77 433 16 15
tel./fax +48 77 448 38 81
kom. +48 501 442 493
kom. +48 518 386 546
           

Copyright © 2003-2020 MediaSoft